0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Group B
Italy
-
-
Albania
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
-
-
Croatia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Europe
Euro Group A
Hungary
۰
۲
Switzerland
inprogress
۱۶:۳۰
World
Friendly International Matches
Peru
۱
۰
El Salvador
Finished
۰۴:۰۰
Guatemala
۱
۴
Argentina
Finished
۰۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Pohang Steelers
۱
۱
Daejeon Citizen
Finished
۱۲:۳۰
Gwangju FC
۲
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۳
۱
Suwon City
Finished
۱۴:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Talleres de Cordoba
۲
۱
Platense
Finished
۰۱:۳۰
Union Santa Fe
-
-
San Lorenzo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Boca Juniors
۱
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Serie B
America Mineiro MG
-
-
CRB Clube de Regatas Brasil
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Avai
۳
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۳:۳۰
Operario PR
۱
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۱:۳۰
AA Ponte Preta
-
-
Novorizontino SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
Dinamo Brest
-
-
Dnepr Mogilev
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Neman Grodno
-
-
BATE Borisov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Slutsk
۰
۳
Dinamo Minsk
inprogress
۱۶:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Independiente Santa Fe (W)
۱
۱
Atletico Nacional Medellin (W)
Finished
۰۰:۰۰
United States
USL Championship
Loudoun United FC
۱
۱
Las Vegas Lights
Finished
۰۲:۳۰
Detroit City FC
-
-
Charleston Battery
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
China
Super League
Henan FC
۲
۱
Beijing Guoan FC
inprogress
۱۵:۳۰
Zhejiang Professional FC
۳
۱
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۵
Uruguay
Primera Division
Miramar Misiones
۱
۰
Club Atletico Cerro
Finished
۰۱:۳۰
Club Atletico River Plate
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Japan
J League
Cerezo Osaka
۲
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۲
۰
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۴
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۰۰
Yokohama F Marinos
۱
۳
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Bulls FC Academy
۲
۱
Nepean FC
Finished
۰۸:۳۰
Hakoah Sydney City East
۲
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۰:۰۰
Central Coast United
۱
۰
Mounties Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
SD Raiders FC
۱
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Prospect United FC
۳
۱
Camden Tigers SC
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
Hurstville ZFC
۱
۲
Western Rage FC
Finished
۱۲:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۰
Rydalmere Lions
Finished
۱۲:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۲
۱
Northern Tigers
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۲:۳۰
UNSW FC
۳
۳
Bankstown City Lions
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۱
۱
Parramatta FC
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Eastern Suburbs
۱
۱
Ipswich FC
Finished
۱۲:۳۰
Moreton City Excelsior FC 2
۰
۵
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
Southside Eagles
۱
۰
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۳۰
Finland
Suomen Cup
AC Oulu
-
-
KäPa/PuLe
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
FC TPS Turku
۱
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۵:۳۰
EBK
۰
۰
FC Haka Valkeakoski
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Inter Turku II
-
-
VPS Vaasan Palloseura
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
VJS Vantaa
۱
۰
Atlantis FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Ilves Tampere
-
-
Seinäjoen Jalkapallokerho
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Paulista U23
۲
۳
Flamengo SP U23
Finished
۰۲:۰۰
Faroe Islands
Premier League
B36 Torshavn
-
-
B68 Toftir
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Skala IF
-
-
Víkingur Gota
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
07 Vestur Sorvagur
-
-
HB Torshavn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
CA Ituzaingo
۱
۰
Centro Espanyol
Finished
۰۱:۳۰
United States
USL League Two
Chicago Dutch Lions
۱
۳
Sueno FC
Finished
۰۳:۳۰
Reading United AC
۴
۳
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Kings Hammer
۲
۳
FC Buffalo
Finished
۰۲:۳۰
Lane United FC
۱
۲
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Almaden FC
۲
۲
Marin FC Legends
Finished
۰۶:۰۰
Midlakes United
۱
۴
West Seattle Junction
Finished
۰۵:۳۰
Boston Bolts
-
-
Pathfinder FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Thunder Bay Chill
۱
۲
St Croix SC
Finished
۰۲:۳۰
Ventura County Fusion
۳
۰
AMSG FC
Finished
۰۵:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Austin FC II
۱
۰
Portland Timbers II
Finished
۰۴:۳۰
New England Revolution II
۱
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۲:۳۰
United States
NWSL
Kansas City Current (W)
۲
۲
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۳:۳۰
Racing Louisville FC (W)
-
-
NJ/NY Gotham FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brazil
Gaucho 2
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۱
۲
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
Finished
۰۲:۰۰
Australia
NPL New South Wales U20
UNSW Sydney FC U20
۲
۱
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۰
۰
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۱
۱
Northern Tigers U20
Finished
۱۲:۳۰
St George Saints U20
۱
۲
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
SD Raiders U20
۳
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۳
۱
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۲:۰۰
Wollongong Wolves FC U20
۰
۲
Blacktown City U20
Finished
۱۰:۰۰
Hills United FC U20
۳
۲
Sydney United 58 U20
Finished
۱۰:۳۰
Sydney Olympic U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۰۷:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۰
۰
Inter Lions U20
inprogress
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۰
۰
Rydalmere Lions U20
inprogress
۱۰:۳۰
New Zealand
Chatham Cup
Petone
۳
۴
Stop Out Sports Club
Finished
۰۵:۳۰
Wellington Olympic
۵
۰
Western Suburbs
Finished
۰۵:۳۰
Western Springs AFC
۳
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Bay Olympic
۱
۲
Cambridge Reds
Finished
۰۹:۰۰
United States
USL League One
Charlotte Independence
۴
۲
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۳:۰۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Campbelltown Reserves
۱
۰
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Modbury Jets Reserves
۲
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۵
۳
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
White City Reserves
۰
۱
Adelaide City Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Norway
2. Division Avd. 2
Follo Fotball Ski
۰
۰
Gjovik-Lyn
inprogress
۱۵:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۱
۰
Strindheim IL
inprogress
۱۶:۳۰
Kjelsas Oslo
۲
۲
Eidsvold TF
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
HPS (W)
۲
۰
PK-35 Vantaa (W)
inprogress
۱۶:۳۰
PK Keski-Uusimaa (W)
۰
۵
HJK Helsinki (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۱
Ilves Tampere (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Uzbekistan
Super League
PFK Qizilqum
-
-
Andijan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Ferroviaria (W)
-
-
Santos FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Gyeongnam FC
۰
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۳:۳۰
Jeonnam Dragons
۱
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۳
۱
FC Anyang
Finished
۱۴:۰۰
Netherlands
Tweede Divisie Relegation/Promotion Playoffs
SC Genemuiden
۰
۱
Excelsior Maassluis
inprogress
۱۶:۰۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Old Road Jets
۳
۰
RAMS Village Superstars
Finished
۰۳:۳۰
Japan
Nadeshiko League 2 Women
Diosa Izumo (W)
۱
۱
FC Imabari (W)
Finished
۰۹:۳۰
Kibi University (W)
۲
۰
Veertien Mie (W)
Finished
۰۷:۳۰
Okayama Yunogo Belle (W)
۵
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Victory Reserves
۱
۱
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Western Strikers Reserves
۱
۱
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Sturt Lions Reserves
۳
۰
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Cumberland United Reserves
۲
۱
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Adelaide Reserves
۴
۳
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۴:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۴
۰
Fulham United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Australia
Northern NSW Reserves League
New Lambton Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۰۶:۰۰
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Maitland FC Reserves
۰
۰
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Australia
Western Australia State League 1
Dianella White Eagles
۵
۱
Joondalup United
Finished
۱۲:۳۰
Mandurah City
۲
۱
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۰
۰
Kingsley Westside FC
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۲
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۱
۱
Subiaco AFC
Finished
۱۰:۳۰
Sorrento SC
۲
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Chile
Copa Chile
CD Municipal Mejillones
-
-
Copiapo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Deportes Recoleta
-
-
Audax Italiano Santiago
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
San Luis de Quillota
-
-
Everton Vina del Mar
Abandoned
۰۲:۳۰
Melipilla
-
-
Union San Felipe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Provincial Osorno
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Real Juventud San Joaquin
-
-
Santiago Morning
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Imperial Unido
-
-
CD Arturo Fernandez Vial
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Etoile Sportive Sahel
-
-
Club Sportif Sfaxien
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Esperance Tunis
-
-
US Monastir
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sweden
Superettan
Utsiktens BK
۰
۰
Varbergs BoIS FC
inprogress
۱۶:۳۰
Skovde AIK
۰
۰
Degerfors IF
inprogress
۱۶:۳۰
Gefle IF
۱
۱
Landskrona Bois
inprogress
۱۶:۳۰
Poland
IV Liga
Radunia Stezyca II
۲
۳
Grom Nowy Staw
Finished
۱۲:۳۰
Obra Koscian
۵
۳
Tarnovia Tarnowo Podgorne
Finished
۱۵:۳۰
Wilga Garwolin
-
-
Wisla Plock II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Wisla Krakow B
۲
۱
LKS Wolania Wola Rzedzinska
Finished
۱۲:۳۰
KS CK Troszyn
۱
۰
LKS Mszczonowianka Mszczonow
Finished
۱۴:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala II
۰
۲
Podlesianka Katowice
Finished
۱۲:۳۰
KTS Weszlo
۱۰
۱
Drogowiec Jedlinsk
Finished
۱۲:۳۰
Gryf Wejherowo
۵
۰
Supra Kwidzyn
Finished
۱۳:۳۰
Niwa Nowa Wies
۴
۲
Termalica BB Nieciecza II
Finished
۱۳:۳۰
Sokol Serock
۰
۵
Hutnik Warsaw
Finished
۱۴:۳۰
KSS Kotwica Kornik
۱۰
۰
Pogon Lobzenica
Finished
۱۴:۳۰
LKS Pogon Lebork
۰
۱
Arka Gdynia II
inprogress
۱۶:۳۰
MKS Limanovia Limanowa
۱
۳
Dalin Myslenice
Finished
۱۵:۳۰
KS Lipno Steszew
۰
۰
Polonia 1908 Marcinki Kepno
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Tecza Biskupiec
-
-
Mlks Znicz Biala Piska
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
-
-
LKS Orzel Ryczow
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Baltyk Gdynia
-
-
Jaguar Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Australia
NPL Western Australia U20
Bayswater City U20
۱
۰
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۲
۰
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Fremantle City FC U20
۱
۴
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۲
۰
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Australia
South Australia State League 1
West Adelaide
۳
۰
Adelaide Cobras
Finished
۰۷:۰۰
Sturt Lions
۱
۱
Playford Patriots
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۱
۰
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۲
۴
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۴
۰
Fulham United FC
Finished
۰۹:۰۰
Western Strikers SC
۱
۲
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Estonia
Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
۲
۵
Paide Linnameeskond
Finished
۱۲:۳۰
JK Nomme Kalju
۰
۰
Flora Tallinn
Finished
۱۲:۳۰
Parnu JK Vaprus
۱
۴
JK Trans Narva
Finished
۱۴:۳۰
United States
USL Women
United PDX (W)
۳
۰
Tacoma Galaxy (W)
Finished
۰۵:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Lunds BK
۱
۰
Torslanda IK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Norrby IF
۰
۰
Oskarshamns Aik
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Angelholms FF
۰
۰
Tvaakers IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Rosengard
۰
۰
FC Trollhaettan
inprogress
۱۷:۳۰
Japan
J3 League
Yokohama S.C.C
۱
۲
FC Gifu
Finished
۱۲:۳۰
FC Osaka
۲
۱
Gainare Tottori
Finished
۰۹:۳۰
Lithuania
A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۱
۲
FK Suduva Marijampole
inprogress
۱۶:۳۰
Banga Gargzdai
-
-
FK Transinvest
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Siauliai FA
۰
۰
FK Dziugas Telsiai
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
DFK Dainava Alytus
-
-
FK Zalgiris Kaunas
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Philippines
PFL
Loyola FC
۳
۱
Mendiola FC
inprogress
۱۶:۰۰
Philippine Army FC
۰
۱
Maharlika
Finished
۱۳:۱۵
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
BK Astrio
۲
۱
Ockero IF
Finished
۱۵:۳۰
Jonsereds IF
۱
۲
IK Tord Jonkoping
Finished
۱۴:۳۰
Landvetter IS
۴
۱
Hittarps IK
Finished
۱۴:۳۰
Varbergs GIF FK
۳
۱
Husqvarna FF
Finished
۱۵:۳۰
Qviding FIF
-
-
Vastra Frolunda IF
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Argentina
Primera A Women
CA Estudiantes Caseros (W)
۱
۲
Banfield (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Boca Juniors (W)
۱
۰
San Lorenzo (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
China
League 2
Quanzhou Yassin
۰
۲
Hunan Xiangtao
Finished
۱۳:۰۰
Ganzhou Ruishi
۰
۲
Jiangxi Dark Horse Junior FC
Finished
۱۱:۳۰
Shenzhen Juniors FC
۲
۱
Shanghai Harbor Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Guangxi Lanhang
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۵:۰۰
Shandong Taishan Reserves
۳
۲
Rizhao Yuqi
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Victoria
Altona Magic
۰
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۱:۴۵
Dandenong City
۲
۵
Melbourne Knights
Finished
۰۸:۴۵
Moreland City FC
۰
۱
St Albans Saints
Finished
۰۹:۰۰
Dandenong Thunder SC
۳
۱
Oakleigh Cannons
Finished
۱۲:۳۰
Avondale FC
۵
۰
Hume City
Finished
۰۸:۳۰
Manningham United Blues
۲
۲
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL South Australia
White City Beograd
۰
۱
Adelaide City
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Croatia Raiders
۱
۳
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Para Hills Knights
۲
۲
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Campbelltown City
۳
۲
Adelaide Olympic
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide United U23
۳
۴
Croydon Kings
Finished
۰۹:۰۰
Japan
Nadeshiko League Women
Shizuoka SSU Bonita (W)
۱
۱
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Japan
Japan Football League
Tiamo Hirakata
۱
۴
Briobecca Urayasu SC
Finished
۰۷:۳۰
Atletico Suzuka Club
۵
۱
Tochigi City
Finished
۰۷:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
West Canberra Wanderers FC
۰
۶
Australian National University FC
Finished
۰۶:۳۰
Belconnen United
۰
۱
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
Wagga City Wanderers FC
۰
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۷:۴۵
Brindabella Blues FC
۸
۰
Canberra White Eagles FC
Finished
۰۸:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Juventud Antoniana
۲
۱
Sarmiento de la Banda
Finished
۰۴:۳۰
CA Sarmiento de Resistencia
۰
۱
San Martin Formosa
Finished
۰۳:۳۵
Gutierrez SC
-
-
Ferro Carril Oeste General Pico
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Crucero del Norte
-
-
Central Norte Salta
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
United States
National Premier Soccer League
Southern Indiana Guardians FC
۰
۵
Steel City FC
Finished
۰۲:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Port Darwin FC
۰
۲
Mindil Aces
Finished
۱۴:۰۰
Garuda FC
۱
۴
Darwin Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Ireland
National League Women
Athlone Town (W)
-
-
Treaty United FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Shelbourne (W)
۱
۰
Galway (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Bohemians Dublin (W)
۱
۱
Peamount Utd (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sligo Rovers (W)
-
-
Shamrock Rovers (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
South Africa
Premier League Relegation/Promotion 2024
University of Pretoria Students
۱
۱
Richards Bay FC
inprogress
۱۶:۳۰
Vietnam
V-League
Ho Chi Minh
۱
۱
Nam Dinh
inprogress
۱۵:۴۵
Sanna Khanh Hoa
۰
۵
BHTS Quang Nam
Finished
۱۴:۳۰
Hong Linh Ha Tinh
۱
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
Song Lam Nghe An
۰
۱
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
Argentina
U20 Championship
Defensa y Justicia U20
۱
۲
Belgrano U20
inprogress
۱۵:۳۰
Central Cordoba SE U20
۲
۵
Racing Avellaneda U20
inprogress
۱۵:۳۰
Independiente Rivadavia U20
۰
۲
Gimnasia LP U20
inprogress
۱۵:۳۰
Estudiantes LP U20
۱
۰
San Lorenzo U20
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central U20
۴
۰
Union de Santa Fe U20
inprogress
۱۵:۳۰
CA Huracan U20
۳
۱
Barracas Central U20
inprogress
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba U20
۰
۱
Deportivo Riestra U20
Finished
۱۵:۳۰
Instituto AC Cordoba U20
۱
۱
River Plate U20
inprogress
۱۵:۳۰
CA Independiente U20
۲
۰
Newell's Old Boys U20
inprogress
۱۵:۳۰
Boca Juniors U20
۳
۰
Lanus U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۴
۱
Atletico Tucuman U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
۱
۲
CA Platense U20
Finished
۱۵:۳۰
Sarmiento U20
۰
۴
Velez Sarsfield U20
Finished
۱۵:۳۰
Argentinos Jrs U20
۵
۰
Godoy Cruz U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente Avellaneda U20
-
-
Newell's Old Boys U20
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
3rd Division
Ishoj
۰
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۳۰
Oureskolernes BK
۲
۲
IF Lyseng
inprogress
۱۵:۳۰
Young Boys FD
۱
۱
Vanlose
Finished
۱۵:۳۰
Vejgaard
۳
۱
Holstebro
Finished
۱۵:۳۰
BK Frem
۵
۳
Næsby BK
Finished
۱۵:۳۰
VSK Arhus
۴
۳
Holbaek
inprogress
۱۵:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
Beaumaris
۱
۱
North Sunshine Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Altona City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۱:۳۰
Nunawading City
۱
۲
Pascoe Vale SC
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles
۱
۱
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
Spain
Primera Division Women
Levante UD (W)
۳
۰
Madrid CFF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Eibar (W)
۰
۲
Granada (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Betis (W)
۱
۰
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Sociedad (W)
۲
۲
Levante Las Planas (W)
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Madrid (W)
۱
۰
Villarreal (W)
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Dandenong City U23
۲
۲
Melbourne Knights U23
Finished
۱۱:۰۰
Avondale U23
۴
۰
Hume City U23
Finished
۰۵:۳۰
Dandenong Thunder U23
۰
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۹:۳۰
Manningham Utd Blues U23
۶
۱
Port Melbourne U23
Finished
۰۶:۱۵
Moreland City U23
۰
۰
St Albans Saints U23
inprogress
۰۶:۳۰
Altona Magic U23
۱
۴
Green Gully U23
Finished
۰۹:۳۰
Australia
NPL Queensland
Gold Coast United
۲
۳
Peninsula Power
Finished
۱۰:۳۰
Rochedale Rovers
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Kingsway Olympic
۳
۰
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۰
۱
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Bayswater City
۳
۳
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۳
۴
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Jinju Citizen FC
۱
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۰:۳۰
Jeonbuk Motors II
۲
۰
Jeonju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
United States
NISA
Capo FC
۰
۲
Irvine Zeta FC
Finished
۰۶:۰۰
Denmark
Elitedivisionen Women
B93 Kopenhagen (W)
۲
۰
Osterbro IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Odense Q (W)
۳
۰
Fc Thy-Thisted (W)
Finished
۱۵:۳۰
Koge (W)
۱
۰
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۵:۳۰
Brondby (W)
۱
۱
FC Nordsjaelland (W)
Finished
۱۵:۳۰
Aalborg Bk (W)
۴
۰
Naestved HG (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kolding IF (W)
۲
۴
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
Danmarksserien Relegation
Varde
۵
۱
Fjordager IF
Finished
۱۲:۴۵
Ledoje-Smorum Fodbold
۵
۰
Herlev IF
inprogress
۱۵:۳۰
Slagelse
۲
۲
AB Tarnby
inprogress
۱۵:۳۰
B 1908 Amager
۰
۰
Greve Fodbold
inprogress
۱۵:۳۰
Ringkoebing IF
۶
۲
Tarup-Paarup IF
inprogress
۱۵:۳۰
Aalborg BK 2
۰
۰
Dalum
inprogress
۱۵:۳۰
Vejlby-Risskov
-
-
Hedensted IF
inprogress
۱۵:۳۰
Singapore
Premier League
Young Lions
۳
۲
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۳:۳۰
Thailand
League 1 Women
Bangkok (W)
۸
۰
Khonkaen City (W)
Finished
۱۲:۳۰
BG College of Asian Scholars (W)
۹
۰
Bangkok Sport School (W)
Finished
۱۲:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Lokomotiv Oslo
۰
۰
Funnefoss/Vormsund
inprogress
۱۶:۳۰
Lorenskog IF
۲
۲
Gjelleraasen
inprogress
۱۶:۳۰
Spjelkavik
۰
۱
Træff
inprogress
۱۶:۳۰
Latvia
1. Liga
Leevon PPK
۱
۱
FK Rezekne/Bjss
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FK Tukums 2000/Tss II
۱
۳
Skanstes SK
Finished
۱۳:۳۰
FK Smiltene
۰
۱
Marupe
Finished
۱۵:۳۰
Nigeria
NPFL
Lobi Stars
-
-
Kwara United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Rivers United
-
-
Gombe United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Japan
J2 League
Fujieda MYFC
۱
۳
Yokohama FC
Finished
۱۲:۳۰
Kagoshima United
۲
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۳:۳۰
Iceland
2. Deild
KFG Gardabaer
-
-
Volsungur
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
China
Super League Women
Shanghai Shengli (W)
۱
۲
Wuhan Chegu Jiangda (W)
Finished
۱۱:۳۰
Changchun Dazhong (W)
۳
۰
Hainan Qiongzhong (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Maitland
۱
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City FC
-
-
Valentine Phoenix
Finished
۱۲:۴۵
Edgeworth Eagles
۰
۰
Broadmeadow Magic
Cancelled
۰۷:۳۰
New Lambton
۰
۰
Adamstown Rosebud FC
Cancelled
۰۸:۰۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Metro United FC Reserves (W)
۲
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۱۱:۰۰
Australia
Tasmania Super League Women
Glenorchy Knights (W)
۵
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۵:۴۵
South Hobart (W)
۵
۱
Launceston United (W)
Finished
۰۷:۳۰
Kingborough Lions (W)
۱
۰
Taroona (W)
Finished
۰۷:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Canberra Olympic U23
۴
۰
Cooma Tigers U23
Finished
۰۶:۰۰
Monaro Panthers U23
۱
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۹:۰۰
United States
WPSL Women
Utah Red Devils (W)
۰
۶
Utah Surf (W)
Finished
۰۴:۳۰
Beach Futbol Club (W)
۱
۱
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
SoCal Union FC (W)
۰
۴
San Diego Srikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
San Diego Surf (W)
-
-
Rebels Empire (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
NPL ACT
Canberra Olympic
۱
۴
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Monaro Panthers FC
۳
۰
Gungahlin United FC
Finished
۱۱:۱۵
Australia
Victoria Premier League 1
Langwarrin SC
۲
۲
Melbourne City 2
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۰
۴
Western United FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۲
۳
Melbourne Victory 2
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Rochedale Rovers U23
۰
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۹:۱۵
Republic of Korea
K3 League
Gimhae City
۰
۰
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۰۹:۳۰
Daejeon Korail
۱
۱
Chuncheon FC
Finished
۱۳:۳۰
Hwaseong FC
۱
۰
Gangneung City
Finished
۱۱:۳۰
Yangpyeong FC
۰
۰
Yeoju Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Jitex Molndal (W)
۱
۲
Sunnanaa (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lidkopings FK (W)
۱
۲
Umea IK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Alingsas FC United (W)
۳
۰
Bollstanas SK (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
۱
۲
Malmo FF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Austria
Landesliga
1.ZS Simmeringer SC
۱
۰
WAF Brigittenau
inprogress
۱۷:۰۰
Hellas Kagran
۰
۰
SV Wienerberger
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC 1980 Wien
۱
۰
SC Mannsworth
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FV Austria XIII
۰
۰
Sportunion Mauer
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Shakhter Karagandy
۰
۲
FC Atyrau
inprogress
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
-
-
FC Turan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Tobol Kostanay
-
-
Kairat Almaty
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۰
۱
FC Platinum
inprogress
۱۶:۳۰
Ngezi Platinum
۲
۰
Chicken Inn FC
inprogress
۱۶:۳۰
Simba Bhora FC
۱
۰
Arenel Movers FC
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Nardo FK Trondheim
۲
۰
Melhus IL
inprogress
۱۶:۳۰
Tiller IL
۱
۱
Rosenborg BK II
inprogress
۱۶:۳۰
Stromsgodset IF II
۰
۱
Trygg/Lade
Finished
۱۵:۳۰
Surnadal
۰
۲
Byasen Toppfotball
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Sarpsborg 08 2
۰
۲
Frigg
inprogress
۱۶:۳۰
Skeid 2
۲
۳
Ullern
Finished
۱۵:۳۰
Assiden
۰
۵
Oppsal
Finished
۱۵:۳۰
KFUM 2
۰
۱
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
Flint
۰
۱
Baerum SK Sandvika
Finished
۱۵:۳۰
Norway
2. Division Avd. 1
Vard Haugesund
۱
۱
Jerv
Finished
۱۵:۳۰
Kvik Halden FK
۰
۲
FK Eik Tonsberg
inprogress
۱۶:۳۰
FK Arendal
۰
۱
Viking 2
inprogress
۱۶:۳۰
Notodden FK
۰
۴
IL Hodd Ulsteinvik
Finished
۱۵:۳۰
Sotra Sportsklubb
۰
۰
Oern-Horten
inprogress
۱۶:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
AB Argir
۱
۱
FC Suduroy
Finished
۱۵:۳۰
China
Jia League
Chongqing Tongliang Long
۳
۱
Wuxi Wugou
Finished
۱۵:۰۰
Nanjing Fengfan
۲
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۵:۰۰
Liaoning Tieren FC
۰
۱
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۴:۳۰
Heilongjiang Ice City FC
۱
۲
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Dalian Young Boy FC
۰
۳
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۴:۳۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۰
۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Vietnam
V-League 2
Long An
۱
۱
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۳۰
Binh Phuoc
۲
۰
FC Hoa Binh
Finished
۱۴:۳۰
Dong Thap
۰
۰
Dong Nai
Finished
۱۲:۳۰
Norway
Toppserien Women
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۳
۱
Rosenborg BK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Stabaek IF (W)
۰
۰
Lyn Fotball (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Valerenga (W)
۲
۰
SK Brann (W)
Finished
۱۴:۳۰
Kolbotn (W)
۱
۰
Asane Fotball (W)
Finished
۱۴:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۰
۱
Roa (W)
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۰:۳۰
NWS Spirit FC
۱
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۱:۰۰
St. George Saints
۰
۲
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
Hills United FC
۲
۳
Sydney United
Finished
۱۲:۳۰
Wollongong Wolves FC
۲
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۲:۰۰
Canada
Premier League
Valour FC
۲
۳
Pacific FC
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Alamein FC (W)
۴
۳
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
Essendon Royals (W)
۵
۲
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
South Melbourne (W)
۴
۱
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL Tasmania
Glenorchy Knights
۷
۱
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۱۵
Devonport City
۴
۱
Launceston City
Finished
۱۰:۰۰
Kingborough Lions
۴
۳
Clarence Zebras
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Western Australia State League 1 Reserves
Cockburn City Reserves
۱
۲
Kingsley Westside Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Subiaco Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Dianella White Eagles Reserves
۱
۰
Joondalup United Reserves
inprogress
۱۰:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۱
۱
Rockingham City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Sorrento FC Reserves
۵
۰
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۰
۴
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League Women
North Lakes (W)
۱
۱
Gold Coast Knights (W)
Finished
۱۱:۳۰
Broadbeach United SC (W)
۰
۴
Logan Lightning (W)
Finished
۱۱:۴۵
Virginia United SC (W)
-
-
Robina City FC (W)
Finished
۱۱:۴۵
South Africa
Second League Women
Wits University FC (W)
۱
۳
Vikings FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Mathaithai FC (W)
۲
۰
Kempton Park FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
JVW FC (W)
۱
۲
Croesus (W)
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Queensland Premier League 3
University of Queensland
۱
۱
Brisbane Knights
Finished
۱۲:۴۵
North Brisbane
۳
۱
Centenary Stormers
Finished
۱۱:۳۰
Acacia Ridge
۱
۲
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۱:۳۰
North Pine
۱
۴
Virginia United
Finished
۱۱:۳۰
Springfield United
۰
۰
Redcliffe Dolphins
inprogress
۱۲:۳۰
Newmarket
۰
۰
Western Spirit
inprogress
۱۱:۳۰
Malaysia
FA Cup
Selangor FC
۴
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Sabah
۳
۰
Kuala Lumpur Rovers
inprogress
۱۵:۴۵
Johor Darul Takzim FC
۴
۰
Kelantan United FC
inprogress
۱۵:۴۵
Australia
South Australia Premier League Women
Metro United (W)
۰
۴
West Adelaide (W)
Finished
۱۳:۱۵
Flinders United (W)
۰
۳
FFSA NTC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Morocco
Botola 2
Kawkab AC Marrakech
-
-
Club Jeunesse Ben Guerir
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
WAF Fes
-
-
AS Sale
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Arlanda
۰
۰
Enkopings SK FK
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Kungsangens IF
۰
۱
FC Gute
inprogress
۱۶:۳۰
Sandvikens AIK FK
۰
۰
Hudiksvalls Forenade
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FOC Farsta
۰
۰
IK Franke
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Dalkurd FF
-
-
Falu FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Iceland
Urvalsdeild Women
FH Hafnarfjodour (W)
۰
۰
Keflavik (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Stjarnan (W)
-
-
Thor Akureyri (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Bergnasets AIK
۴
۲
Taftea IK
Finished
۱۵:۳۰
Umea FC Academy
۰
۱
Lulea IFK
Finished
۱۴:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۳
۲
Gottne IF
Finished
۱۵:۳۰
Kiruna IF
۱
۱
Ytterhogdals IK
Finished
۱۳:۳۰
Bodens BK
۱
۰
TEAM TG FF
Finished
۱۵:۳۰
Skelleftea FF
۰
۰
Lucksta IF
inprogress
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Sundby BK
۲
۱
Glostrup FK
Finished
۱۵:۳۰
Allerod FK
۰
۲
Skjold
Finished
۱۵:۳۰
Odense SK
۱
۱
Vorup
Finished
۱۵:۳۰
Horsens fS
۱
۱
Odder IGF
Finished
۱۵:۳۰
Bronshoj BK
۰
۰
Frederikssund IK
inprogress
۱۵:۳۰
Taarnby FF
۴
۲
Horsholm-Usserod IK
Finished
۱۵:۳۰
Goerslev IF
۰
۰
Karlslunde IF
inprogress
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad II
۲
۲
Norresundby BK
Finished
۱۵:۳۰
B 1909
۰
۰
Kjellerup IF
inprogress
۱۵:۳۰
Marienlyst
۷
۳
Viby IF
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
2nd Division Promotion Group
Hellerup IK
۱
۰
Fremad Amager
Finished
۱۵:۳۰
Middelfart
۰
۱
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۱۵:۳۰
Skive IF
۱
۲
Thisted FC
Finished
۱۵:۳۰
Esbjerg F.B.
۳
۰
Nykobing FC
Finished
۱۵:۳۰
Brabrand IF
۱
۲
FA 2000
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
۱
۲
FC Roskilde
inprogress
۱۵:۳۰
Macao
Elite League
University of Macau
۴
۲
Sporting Macau
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Herrestads AIF
۲
۱
Motala AIF FK
Finished
۱۴:۳۰
Saffle SK
۰
۲
Grebbestads IF
Finished
۱۵:۳۰
IK Gauthiod
۰
۰
Stenungsunds IF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
IFK Kumla
۳
۲
Vanersborgs FK
Finished
۱۵:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Resistencia SC
۰
۰
3 de Febrero
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Tembetary
۱
۰
12 de Junio
Finished
۰۳:۰۰
Club Sportivo Carapegua
۰
۰
Guairena FC
inprogress
۱۷:۳۰
Deportivo Recoleta
۰
۰
Pastoreo FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tammeka Tartu (W)
۱
۳
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۳:۰۰
Viimsi JK (W)
-
-
Tallinna FC Ararat (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Czech Republic
4. Liga
SK Ujezd Praha 4
۲
۲
SK Slany
Finished
۱۱:۴۵
Neratovice Byskovice
۳
۰
Louny
Finished
۱۱:۴۵
Hvezda Cheb
۰
۱
FC Chomutov
Finished
۱۷:۳۰
Letohrad
۱
۳
Velke Hamry
Finished
۱۱:۴۵
Sk Kosmonosy
۴
۲
FC Slavia HK
Finished
۱۲:۰۰
SK Cesky Brod
۱
۳
SK Kladno
Finished
۱۵:۳۰
Frenstat Pod Radhostem
-
-
TJ Repiste
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SK Otava Katovice
۲
۰
SK Klatovy
Finished
۱۱:۴۵
Aritma Praha
۲
۰
Mar Lazne
Finished
۱۱:۴۵
SK Mondi Steti
۰
۲
Ostrov
Finished
۱۱:۴۵
Brandys Nad Labem
۵
۱
FK Meteor Praha VIII
Finished
۱۱:۴۵
FC Kostelec Na Hane
۰
۳
Bzenec
Finished
۱۱:۴۵
MFK Chrudim B
۱
۲
SK Vysoke Myto
Finished
۱۱:۴۵
FK Olympie Brezova
۱
۱
Admira Praha II
Finished
۱۱:۴۵
Spoje Praha
۲
۲
Hlinsko
Finished
۱۲:۰۰
Sk Kosmonosy
-
-
FC Hradec Kralove
Finished
۱۲:۰۰
FK Komarov
۲
۳
Slavoj Cesky Krumlov
Finished
۱۲:۰۰
SK Zdirec Nad Doubravou
۳
۰
TJ Sokol Lanzhot
Finished
۱۵:۳۰
FK Trutnov
۰
۰
FK Caslav
inprogress
۱۸:۳۰
FC Vsetin
۲
۰
Jiskra Rymarov
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Mitchelton (W)
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Peninsula Power (W)
۴
۴
Gold Coast United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brisbane Olympic (W)
۱
۶
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۳۰
Taiwan
Mulan League Women
Taoyuan Mars FC (W)
۱
۴
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۱:۰۰
Taipei Bravo (W)
۱
۰
Hualian (W)
Finished
۱۱:۳۰
New Taipei Hang Yuen (W)
۰
۲
Kaohsiung Attackers FC (W)
Finished
۱۴:۰۰
Ethiopia
Premier League Women
Hambericho Durame (W)
۰
۰
Bole Sub City (W)
Finished
۱۰:۳۰
Ethio Electric FC (W)
۴
۰
Kedus Giorgis (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sidama Bunna (W)
۰
۲
Adama Ketema (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Pine Hills
۲
۳
Grange Thistle SC
Finished
۱۰:۳۰
Bayside United
۰
۱
Magic United TFA
Finished
۱۰:۳۰
Souths United
۳
۱
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۱
۴
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۱۵
Eastern Suburbs U23
۰
۴
Ipswich FC U23
Finished
۱۰:۱۵
Moreton City Excelsior II U23
۴
۱
Capalaba U23
Finished
۱۲:۴۵
Australia
Tasmania National Premier League U21
Glenorchy Knights U21
۱
۴
Riverside Olympic U21
Finished
۰۸:۰۰
Kingborough Lions U21
۴
۰
Clarence Zebras U21
Finished
۰۹:۴۵
United States
MLS
New York City FC
۲
۳
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
Lithuania
II Lyga
FK Viltis Vilnius
۵
۱
FK Saned
Finished
۱۲:۳۰
FK Neptunas Klaipeda II
۰
۰
FKS Ukmerge
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
Barkchi Hisor
۱
۱
FC Panjshir
inprogress
۱۶:۳۰
Finland
U20 League
VJS Vantaa U20
۱
۱
KuPS Kuopio U20
inprogress
۱۶:۳۰
Ilves Tampere U20
۳
۰
ToVe U20
inprogress
۱۶:۳۰
PPJ Helsinki U20
۰
۱
Atlantis U20
inprogress
۱۶:۳۰
FC Honka U20
۲
۱
HJK Helsinki U20
inprogress
۱۶:۳۰
VPS-J U20
۰
۰
HJS U20
inprogress
۱۶:۳۰
GrIFK U20
۰
۰
NoPS U20
inprogress
۱۶:۳۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
Club Atletico Juniors
۰
۰
Club Deportivo Nueva Santa Cruz
inprogress
۱۶:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola
۱
۰
TP 47 Tornio
inprogress
۱۶:۳۰
Kuopion Elo 1919
۲
۰
Narpes Kraft
inprogress
۱۶:۳۰
JPS
۰
۱
JS Hercules
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Vigor
۱
۲
Mandalskameratene
Finished
۱۵:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۲
۱
Sandnes Ulf 2
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
Carioca U20
Flamengo RJ U20
۳
۰
Boavista RJ U20
inprogress
۱۶:۳۰
Bangu U20
۰
۰
Atletica Portuguesa RJ U20
inprogress
۱۶:۳۰
Volta Redonda U20
-
-
Sampaio Correa MA U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Georgia
Liga 3
Zestafoni
۰
۱
Meshakhte Tkibuli
inprogress
۱۷:۰۰
Gardabani
۱
۰
FC Merani Martvili
inprogress
۱۷:۰۰
Lebanon
Premier League
Al Safa
۰
۰
Al Ahed
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Iceland
1. Deild
Dalvik/Reynir
۰
۰
Keflavik
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Leiknir Reykjavik
۰
۱
UMF Grindavik
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Spain
Primera Federaion Promotion Playoffs
Malaga CF
-
-
Gimnastic de Tarragona
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
IFK Trelleborg FK
۱
۲
Hassleholms IF
Finished
۱۵:۳۰
IFK Karlshamn
۰
۰
FBK Balkan
inprogress
۱۷:۳۰
Osterlen FF
۲
۲
FK Karlskrona
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Copa Paulista
Barretos SP
۱
۱
Comercial SP
Finished
۰۲:۳۰
EC Sao Bernardo
۱
۱
AD São Caetano do Sul
inprogress
۱۶:۳۰
Juventus SP
-
-
Portuguesa Desportos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Taquaritinga SP
-
-
Uniao Sao Joao
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Rio Branco SP
-
-
Primavera SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Thailand
FA Cup
Bangkok United
۲
۱
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
inprogress
۱۴:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۳
۳
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Elva
۲
۳
FCI Levadia Tallinn II
inprogress
۱۴:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Stord Sunnhordland FK
۱
۳
Foerde
Finished
۱۴:۳۰
Loddefjord
۰
۱
Djerv 1919
inprogress
۱۶:۳۰
Ardal
۳
۰
FK Haugesund II
Finished
۱۴:۳۰
Os Turnforening
۱
۲
Bjarg
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Kolmonen
Korsnas FF
۱
۳
Sporting Kristina
Finished
۱۴:۳۰
Niemisen Urheilijat
۵
۰
AFC Keltik
Finished
۱۴:۳۰
FC Loviisa
۰
۵
Helsingin Palloseura
Finished
۱۳:۳۰
Ylojarvi United
۴
۲
PP-70
Finished
۱۵:۰۰
Peimari United
۶
۲
VG-62
Finished
۱۵:۳۰
HIFK
۱
۴
FC Finnkurd
inprogress
۱۶:۰۰
FC Kiisto
۰
۰
SIF
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Ilves II
۰
۵
Tampere United
Finished
۱۴:۳۰
SexyPoxyt
۱
۲
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
inprogress
۱۶:۳۰
Czech Republic
3. Liga
Slavia Prague B
۲
۱
Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
TJ Start Brno
-
-
FC Slovan Rosice
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CSK Uhersky Brod
۲
۳
Frydek Mistek
inprogress
۱۶:۳۰
Japan
Regional League
Cento Cuore Harima
۱
۱
Arterivo Wakayama
Finished
۱۰:۳۰
New Zealand
Cup Women
Eastern Suburbs Auckland (W)
۰
۴
Auckland United FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Colombia
U19 Championship
Plata Vino Tinto Oro U19
۴
۰
Alberto Zamora U19
Finished
۰۲:۳۰
La Equidad U19
۰
۰
Maracaneiros U19
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
AFC Eskilstuna
۲
۲
FBK Karlstad
Finished
۱۴:۳۰
Hammarby Talang Ff
۰
۰
Vasalunds/Essinge IF
inprogress
۱۷:۳۰
Karlbergs BK
۰
۰
IFK Stocksund
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Brazil
Carioca 2
Olaria AC
-
-
Petropolis
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Americano
-
-
Duque de Caxias
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Latvia
Virsliga
FK Liepaja
-
-
BFC Daugava Daugavpils
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Switzerland
2. Liga Interregional
FC Gambarogno Contone
-
-
Perlin Buchrain
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Farvagny-Ogoz
-
-
Stade Payerne
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Avai U20
-
-
Clube Nautico Marcilio Dias U20
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Varginha EC
-
-
Boa Ec
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
Tercera Division
CF Ardoi
-
-
Anguiano
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
EC Juventude (W)
-
-
Mixto Esporte Clube (PB) (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Paranaense U20
Londrina U20
-
-
Coritiba U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Serie D
Audax Rio RJ
-
-
Real Noroeste Capixaba FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CA Patrocinense
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AE Altos
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Retro FC Brasil
-
-
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CS Esportiva AL
-
-
Sergipe SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Paranaense 2
Apucarana SC
-
-
EC Laranja Mecanica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cameroon
Cameroon Cup
Mintack De La Haute Sanaga
۰
۰
Aigle Royal de la Menoua
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Isohsa Limbe FC
۰
۰
Colombe du Dja et Lobo
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Iceland
1. Deild Women
UMF Selfoss (W)
۰
۰
Afturelding/Fram (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Bodo/Glimt 2
۳
۴
Mjølner
Finished
۱۴:۳۰
Honefoss BK
۸
۰
FK Fyllingsdalen
inprogress
۱۶:۳۰
Harstad IL
۱
۰
SK Sprint-Jeloy
inprogress
۱۶:۳۰
Belarus
1. Division
Bumprom
۱
۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
inprogress
۱۶:۳۰
FC Belshina Bobruisk
۱
۰
Ostrovets
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Uruguay
Segunda Division
CSyD Cooper
۰
۰
Uruguay Montevideo
inprogress
۱۶:۳۰
Plaza Colonia
-
-
Sud America
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Cerrito CS
-
-
Albion FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
AC Tres Coracoes U20
۲
۰
Santarritense U20
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
Alagoano U20
Grota do Facao U20
۱
۰
M10 Rio Largo U20
inprogress
۱۶:۰۰
Kenya
Super League
Luanda Villa SC
۱
۱
Rainbow SC
inprogress
۱۵:۳۰
South Africa
Championship Women
University of Western Cape (W)
۶
۲
Royal AM FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Johannesburg Uni (W)
۱
۰
TS Galaxy (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
BK Ljungsbro
۱
۱
Arameiska-Syrianska
Finished
۱۴:۳۰
Mjolby AI FF
۰
۲
Huddinge IF
inprogress
۱۶:۳۰
IF Sylvia
۰
۰
Enskede IK
inprogress
۱۷:۳۰
Czech Republic
5. Liga
SK Olympia Rajecko
۵
۰
TJ Moravan Lednice
Finished
۱۴:۰۰
TJ Probostov
۳
۱
FK Litomerice
Finished
۱۵:۳۰
FK Bohemia Kaznejov
۱
۲
TJ Sokol Radnice
Finished
۱۵:۳۰
FK Trebic
۴
۰
FC Velke Mezirici B
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
1. Division Women
Tromso 2020 (W)
۲
۲
Viking FK (W)
Finished
۱۳:۳۰
Mongolia
Premier League
Brera Ilch
۰
۱
Deren
Finished
۱۱:۴۵
Khovd
۲
۵
Khoromkhon Klub
Finished
۱۴:۴۵
Russia
Premier League Women
Yenisey Krasnoyarsk (W)
۱
۰
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۰:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
۰
۲
CSKA Moscow (W)
Finished
۱۵:۰۰
FK Krylya Sovetov Samara (W)
۱
۰
Ryazan (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Rubin Kazan (W)
۰
۲
Rostov (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Spartak Moskva (W)
۰
۰
Dynamo Moscow (W)
inprogress
۱۷:۱۵
Zenit St Petersburg (W)
-
-
Zvezda 2005 Perm (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Northern Rangers FC
-
-
Riverside Olympic Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Australia
Victoria Premier League 1 U23
North Geelong U23
۰
۷
Melbourne City U23
Finished
۰۶:۱۵
Brazil
Serie C
AA Aparecidense
-
-
Tombense MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CS Alagoano AL
-
-
Botafogo PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید